Sizzling Hot

Sizzling Hot jest pierwszą grą z serii Sizzling Hot. Jest to pierwowzór takich sław, jak Sizzling Hot Deluxe czy Sizzling Hot 7. Prezentowana gra może przybliżyć początki kasyn online. Została ona wyprodukowana w 2003 roku przez firmę Novomatic. Na początku istniała ona jedynie stacjonarnie, następnie powstała jej wersja online, w którą obecnie każdy może zagrać. Jeśli chcesz, możesz cofnąć się w czasie i spróbować zagrać w darmową wersję Sizzling Hot na naszej stronie. Nie ma lepszego sposobu na potrenowanie, niż praktyka na darmowej wersji, szczególnie, że ma ona wszystkie funkcje, co wersja płatna.

Sizzling Hot
Sizzling Hot

Sizzling Hot –  darmowa maszyna hazardowe

Prezentowany slot to bardzo znana owocówka, a większość jej symboli to właśnie owoce. Nie myśl jednak, że podczas gry nie spotka Cię nic niezwykłego, mimo że została ona przygotowana prawie 20 lat temu, wciąż udaje jej się przyciągnąć do siebie graczy. Większość gra ze szczególnego sentymentu, inni są początkującymi, którzy po prostu chcą poznać sloty od tych najprościej skonstruowanych, a właśnie taki jest Sizzling Hot.

Sizzling Hot automat – szczegóły 

Sizzling Hot jest automatem, który ma 5 bębnów. Gra hazardowa maszyna online ma klasycznie 5 linii wygrywających. Na początku graczy może przerazić liczba przycisków, lecz jest to jednak tylko pierwsze wrażenie. Szybko można się przekonać, że przyciski mają właściwie takie same działanie, jak w przypadku dzisiejszych automatów.

Po prawej stronie znajduje się przycisk Automatic Start, który wtedy odpowiadał znanemu dzisiaj Auto Play. Następnie znajduje się Start, dzięki któremu można rozpocząć pojedynczy spin. Bardzo ciekawe są również przyciski, które oznaczają poszczególnie linie wygrywające, od pierwszej do piątej. Gracz mógł wybrać, które linie mają być aktywne podczas gry. Najważniejszym przyciskiem jest jednak ten z napisem Paytable. Przenosi on każdego gracza do strony, na której wytłumaczone są wartości poszczególnych symboli. Jest to przydatne nie tylko dla początkujących graczy, ale i również dla tych doświadczonych w grze. Nawigacja po slocie jest niezwykle łatwa.

Główne symbole automatu Sizzling Hot Online

Sizzling Hot nie jest trudną maszyną, ale potrzeba do niej cierpliwości. Jeżeli jesteś gotów poświęcić trochę czasu oraz spinów, to Sizzling Hot z pewnością bardzo dobrze się odpłaci. Automat zawiera kilka symboli, a ich niewielka ilość sprawia, że można je łatwo zapamiętać. Oto wartości poszczególnych symboli:

  • Wiśnie, cytryny, śliwki i pomarańcze są wartościowane tak samo. Za maksymalną liczbę symboli, czyli za 5, każdy gracz dostaje 200 monet. Za 3 z nich gracz otrzymuje 20 monet. Wyjątkiem jest śliwka, za której dwa symbole można już dostać 5 monet.
  • Arbuz i winogrono to symbole, za które można dostać 50 monet (3 symbole) lub 500 monet (5 symboli)
  • „7” to najważniejszy symbol, a można za niego dostać aż 5000 monet. W najgorszym wypadku gracz dostanie 100 monet.

Warto wspomnieć też o symbolu Scatter w kształcie gwiazdy. On również przynosi wygraną, a za 5 symboli tego typu zgarnia się 250 monet.

Jakie są bonusy Sizzling Hot?

Sizzling Hot nie jest młodą grą, lecz jest wyposażona w jeden bonus, o którym należy wiedzieć. Jest to możliwość założenia się o wygraną. Działa to w taki sposób, że jeśli udało Ci się wygrać pewną sumę, to możesz ją podwoić. Wystarczy, że prawidłowo odgadniesz, jakiego koloru pojawi się kolejna karta na ekranie. Pamiętaj jednak, że możesz zyskać, ale również i stracić.

Zagraj w Sizzling Hot bez rejestracji i logowania

Sizzling Hot to klasyka, której wstyd jest nie znać. Spróbuj chociaż zagrać kilka kolejek na naszej stronie za darmo, a z pewnością szybko przekonasz się do całej serii Sizzling Hot. Jej urocza grafika, która już dawno wyszła z mody z pewnością wzbudzi sentyment wśród wielu osób. Dzięki tej grze można też porównać, jak bardzo na przestrzeni lat zmieniły się automaty do gier.

Nowe Maszyny