Mega Joker

Mega Joker to gra, która powstała kilka lat temu, lecz nadal zaskakuje wielu graczy. To, co wyróżnia ją na tle innych slotów jest to, że zamiast jednego ekranu z symbolami, automat przedstawia dwa z nich. Jest to rozwiązanie, które trudno znaleźć w innym slocie, najczęściej w rundzie bonusowej gracz jest przeniesiony do innego ekranu. W przypadku Mega Joker wszystko dzieje się w obrębie dwóch ekranów, a gracz widzi je równocześnie.

Mega Joker został stworzony w 2013 roku przez NetEnt Entertainment. Grupa ta jest jedną z najbardziej znanych twórców na całym świecie, ma ona wiele do zaoferowania, co widać po tworzonych przez nich maszyn do gry, także po Mega Jokerze. Jest to dobrze wykonany slot, który ma subtelną nutkę grafiki sprzed kilku lat. W ten sposób masz szansę na wypróbowanie solidnej gry, a jednocześnie wraz z nią przenieść się w czasie.

Mega Joker
Mega Joker

Mega Joker –  typowa owocówka w Jokerem

Slot jest typową owocówką, z Jokerem, jako głównym symbolem, który również przynosi najwięcej zysku. Nawigacja po automacie nie jest skomplikowana, wszystko jest w jednym miejscu, a przyciski są dobrze oznaczone i są widoczne dla gracza. Na naszej stronie masz okazję spróbowania tej gry w wersji demo, co oznacza, że nie musisz za nią płacić. Zapewniasz sobie trening przed grą na prawdziwe pieniądze.

Mega Joker – szczegóły automatu do gry

Zaletą slotu jest z pewnością to, że jest on bardzo prosty w obsłudze. Nawet początkujący gracze nie będą mieli problemu, aby nim operować. Na samym początku warto wcisnąć przycisk przypominający znak zapytania, ponieważ znajdują się w nim wszystkie reguły automatu. Wytłumaczone zostały nie tylko zasady, ale również to, gdzie znajdują się linie płatnicze i za co gracze są nagradzani.

Na początku gracze muszą wybrać swoją stawkę. Do wyboru są 0.1, 0.2 i 1. Sumy nie trzeba wprowadzać samemu, wystarczy nacisnąć odpowiednią opcję. Po prawej stronie znajduje się bardzo duży przycisk, z napisem SPIN, który rozpoczyna grę. Zaraz obok niego znajduje się przycisk BET, który oznacza zakład. Po lewej stronie widać okienko, w którym określona jest aktualna suma jackpota. Po skrajnej lewej części znajduje się przycisk COLLECT.

Obok pierwszej siatki znajduje się kilka okienek, które wyświetlają najważniejsze informacje na temat gry, są to na przykład ostatnia wygrana, i ilość monet oraz aktualny zakład. Grafika może wydawać się dla niektórych trochę przestarzała, lecz wizerunki są przedstawione w jasny sposób, a symbole wyglądają dobrze. Zaletą slotu online jest również to, że liczba zdobytych monet znajduje się zaraz obok siatki, nie trzeba dodatkowo sprawdzać tych informacji.

Jakie ma symbole slot Mega Joker?

W grze Mega Joker nie ma wielu symboli, w rezultacie trafienie tej szczęśliwej kombinacji może być bardzo łatwe. Przekonało się już o tym wielu graczy, którym szczęście dopisało. Oto symbole i co można za nie zdobyć:

  • Joker – za Jokera można zdobyć od 20 do nawet 400 monet. Ostateczna wygrana zależy od liczby symboli na ekranie.
  • Skrzynie – symbol ten znajduje się od razu za Jokerem
  • Dzwonek – za 3 symbole przedstawiają dzwonki zdobywa się 200 monet. Dodatkowo dzwonki występują też w dodatkowej rundzie, gdzie są wartościowane na 1200 monet.
  • Arbuzy – symbol ten występuje w rundzie dodatkowej i daje graczowi nawet 1000 punktów. Z kolei w normalnej rozgrywce jest to 80 punktów
  • Cytryna i wiśnia – 3 symbole tego typu to gwarancja 20 monet oraz 200 w rundzie dodatkowej.

Czy są bonusy w Mega Joker?

Mega Joker nie ma specjalnych bonusów typu mnożniki lub darmowe spiny, ale za to ma on rundy bonusowe. Oprócz wszystkich symboli, o których wspominaliśmy, można tam spotkać również „7”, „pomarańcze” i „śliwki”. Za każdym razem, kiedy wygrywasz coś w normalnej rundzie, możesz powalczyć o dodatkową nagrodę na dodatkowej siatce. Pamiętaj jednak, że jeśli niczego nie wylosujesz, poprzednia suma znika. Możesz temu zapobiec wciskając przycisk COLLECT. W takim razie nie powalczysz o dodatkową sumę.

Wniosek – dobra gra czy nie?

Ze względu na wysokie RTP wynoszące 99%, każdy ma szansę na wygraną w Mega Joker. Automat do gry można sprawdzić zupełnie za darmo na naszej stronie, po zapoznaniu się z nim można wypróbować wersję na pieniądze. Jest to klasyczny jednoręki bandyta, który jednak zaskakuje ciekawą mechaniką polegającą na posiadaniu dwóch ekranów z siatkami symboli.

Nowe Maszyny