Hot 777

Wazdan jest dostawcą, który często wraca do korzeni, czyli do pierwszych gier slotowych. W jego kolekcji widać wiele nawiązań do owoców oraz do klasycznych symboli maszyn do gry. Jednym z takich slotów jest Hot 777. Sam automat został stworzony już kilka lat temu, bo w 2012 roku. Większość jego symboli to owoce, ale Wazdan postanowił ulepszyć trochę automat i do klasyki dodał kilka bonusów. Dzięki temu ten jednoręki bandyta jest bardzo atrakcyjny dla wielu graczy.

Hot 777

Hot 777 – ognisty slot za darmo

Hot 777 zawdzięcza swoją nazwę trzem „7”, które pełnią bardzo ważną rolę w grze. Są one połączone z bonusami, o których więcej opowiemy później. Nawigacja po grze nie jest skomplikowana, ponieważ jest ona wyposażona w bardzo duże, widoczne dla wszystkich symbole, a informacje o aktualnym stanie gry maszyny hazardowe za darmo są umieszczone w widocznych miejscach. Co najważniejsze, zaznaczone są również linie wygrywające, aby graczom było łatwiej je zlokalizować. Wazdan dodał do slotu ciekawą funkcję, która umożliwia zmianę prędkości spinów. Można wybrać jeden z przycisków, na którym widnieje żółw, króli lub koń. Slot Hot 777 może być więc spersonalizowany do każdego gracza.

Główne funkcje w grze Hot 777

Hot 777 jest wyposażony w 3 bębny, co jest bardzo klasycznym rozwiązaniem. Ma on 3 rzędy symboli, co daje siatkę 3 x 3. Na środku, pod siatką znajduje się okrągły przycisk z dwoma strzałkami, to on służy do tego, aby uruchomić wirowanie spinów. Jeśli grasz na pieniądze, to zanim rozpoczniesz grę, musisz pomyśleć o kilku kwestiach. Jest to ustalenie swojej stawki oraz wartości monet. Na początku radzimy grać z mniejszymi stawkami.

Poszczególne opcje w Hot 777 można znaleźć bardzo łatwo. Okienka pod siatką pokazują informacje na temat kwoty, którą możesz wydać, a także ostatnią wygraną oraz aktywne linie wygrywające. Jest ich zawsze 5, tutaj gracz nie może zmienić żadnej wartości. Ułatwieniem jest to, że są one umieszczone na ekranie.  Dodatkowe informacje są umieszczone pod „?”. Przed grą na pieniądze warto zapoznać się ze wszystkimi zasadami, szczególnie jeśli nie są one do końca jasne dla Ciebie.

Sposoby na wygraną w Hot 777

Hot 777 to nieskomplikowany automat do gry, który pozwolił już dziesiątkom osób wygrać całkiem duże nagrody. I Ty możesz być jednym ze zwycięzców, warto się jednak przygotować na rozgrywkę poprzez trenowanie na wersji darmowej. Najważniejszymi informacjami dla gracza są wartości poszczególnych symboli, a są to:

  • „7” z ognistymi płomieniami gwarantuje graczom co najmniej 100 monet za dwa symbole, 3 symbole na linii wygrywającej oznacza 2000 monet.
  • „7” pomalowane na złoto sprawia, że gracz otrzymuje 1000 monet oraz minimalnie 32 monet (za 2 symbole).
  • „7” pomalowane na czerwono daje graczom 400 monet za wylosowanie trzech symboli i 16 za dwa.
  • Dzwonki, winogrona i śliwki to symbole wartościowane w taki sam sposób, co oznacza, że gwarantują 80 monet za 3 symbole i 8 za 2.
  • Pomarańcze i gruszki mają jedną z najmniejszych wartości, gwarantują 8 monet.
  • Cytryny i wiśnie zapewniają 4 monety wygranej za 3 symbole w Hot 777.

Jakie bonusy ma Hot 777 slot?

Niektóre ze wspomnianych symboli oferują graczom więcej, niż tylko wygrane w postaci monet. Każda z „7” kryje coś ciekawego. Płonąca „7” sprawia, że gracz zostaje nagrodzony 45 darmowymi spinami, a podczas tej sesji wszystkie nagrody są mnożone x3. Wystarczy zdobyć 3 symbole na ekranie. Podobnie działa złota „7”, w tym przypadku jednak gracz zdobywa 30 darmowych spinów. Jest jeszcze 1 symbol, który pojawia się na ekranie, a jest to złota moneta. Obok siatki ekranu znajduje się wolne miejsce.

Za każdym razem, jak wylosujesz monetę, przechodzi ona w wolne miejsce. Jeśli uzbierasz ich 9, dostajesz 15 darmowych spinów, a wszystkie wygrane są mnożone x3. Warto też wspomnieć, że każda pojedyncza wygrana może być podwojona przez funkcję Gamble. Zgadnij, jakiego koloru kata pojawi się na ekranie i odbierz nagrodę. Jeśli jednak nie zgadniesz, tracisz wszystko. Graj więc bezpiecznie.

Klasyczny slot, w który warto zagrać!

Hot 777 to zdecydowanie slot, na który warto zwrócić uwagę. Jest to połączenie klasyki z nowoczesnością, co jest bardzo chwaloną kombinacją przez graczy. Niektórzy uważają, że szata graficzna mogłaby być trochę bardziej nowoczesna, lecz wtedy slot straciłby swój klasyczny urok. Spróbuj Hot 777 za darmo na naszej stronie, zapoznaj się z mechaniką, a następnie zdecyduj, czy warto w nią grać na prawdziwe pieniądze. Mamy pewność, że jednak nie będziesz zawiedziony.

Nowe Maszyny