Fruit Mania

Fruit Mania został stworzony przez popularną firmę Playtech już w 2010 roku. W tamtym czasie sloty online były nowością, co widać właśnie na Fruit Manii. Ze względu na ograniczenia technologiczne, maszyna do gry nie wygląda zbyt nowocześnie, jego grafika jest uproszczona, tak samo jak mechanizm grania. Jednak Fruit Mania to klasyk, który powinien znać każdy gracz. Jest to gra szczególnie polecana dla początkujących, którzy nie mają jeszcze doświadczenia. Zdobyć je mogą dzięki darmowej grze na naszej stronie, gdzie za cenną wiedzę nie trzeba płacić nawet złotówki.

Fruit Mania
Fruit Mania

Fruit Mania – extra owocówka

Motywem gry Fruit Mania są owoce, jest to typowa owocówka, która idealnie wpisuje się w ten motyw. Nie spodziewaj się jednak, że owoce to jedyne symbole, jakie spotkasz podczas rozgrywki. Maszyna hazardowa online jest łatwy w nawigacji, ma tylko kilka przycisków, które są na dodatek bardzo dobrze opisane. Slot jest cały kolorowy, pobudza wyobraźnię i sprawia, że można grać całymi godzinami.

Fruit Mania –  poznaj główne funkcje

Fruit Mania bez wątpienia nie należy do skomplikowanych slotów, nawet jeśli jesteś początkującym, nie bój się spróbować swoich sił. Siatka 5 x 3 jest bardzo duża, a symbole wyraźne, może więc obserwować ich ruchy. Zaletą slotu jest to, że linie płatnicze, których jest 5 zostały zaznaczone na ekranie, w przypadku wygranej będziesz wiedział, za co dostałeś pieniądze.

Grę najlepiej rozpocząć od odwiedzenia sekcji „PAYTABLE”. Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat wartości symboli, a pokazane są one w bardzo obrazowy sposób. Nawet jeśli nie rozumiesz za bardzo, na czym polegają wartości, z pewnością zrozumiesz, co możesz wygrać w grze. Slot poza tym tłumaczy jeszcze dodatkowe aspekty, jak bonusy.

Na ekranie głównym znajduje się kilka przycisków. Grę uruchamia przycisk SPIN po prawej stronie. Jest on zaznaczony na szaro, aby gracz mógł go od razu zauważyć. Na samym środku znajdują się przyciski BET ONE i BET MAX, które odpowiadają za ustalanie stawki. Na ekranie jest kilka mniejszych ekranów, na których wyraźnie widać aktualną wygraną, postawiony zakład i wiele więcej informacji. Nawigacja po slocie nie sprawia problemów.

Fruit Mania – jak można wygrać?

Wygrana we Fruit Manii może nie przyjdzie szybko, lecz zdecydowanie warto w nią zagrać. Slot ten oferuje całkiem duży jackpot, a wynosi on aż 5,000 monet. Zdobyć je można wtedy, kiedy na ekranie pojawi się 5 wiśni. Jest to równocześnie najbardziej lukratywny symbol, który już za 2 wiśnie wypłaca 10 monet. Jeszcze jeden symbol, który gwarantuje większe wygrane, to scatter z egzotycznym napojem. Zastępuje on inne symbole. Inne symbole w Fruit Mania to:

  • Cytryna i truskawka: z perspektywy gracza są to najmniej lukratywne symbole. Za 2 z tego typu można dostać 2 monety, z kolei 5 nagrodzi gracza 200 monetami.
  • Jabłko i winogrono to symbole, które wypadają trochę lepiej, niż poprzednia para. Za 5 symboli można dostać aż 500 monet.
  • Śliwki i pomarańcze pojawiające się na ekranie zwiastują większą wygraną. Już za 2 symbole tego typu dostaje się 5 monet. Za 5 symboli gracz jest nagrodzony 2,500 monet.

Warto pamiętać, że każdy ma szansę wygrać, wystarczy być tylko dobrze przygotowanym. Dlatego polecamy skorzystać z darmowej wersji gry na naszej stronie.

Bonusy w slocie Fruit Mania

Fruit Mania to jeden ze starszych slotów, więc automatycznie nie zawiera zbyt wiele dodatkowych funkcji. Ma on jednak rundę bonusową, która jest uważana za bardzo ciekawą. Słońce, o którym jeszcze nie mówiliśmy, jest dodatkowym symbolem w automacie. Jeśli dany gracz wylosuje 3 słońca podczas jednego spinu, zostaje on przeniesiony do ekranu zapełnionego owocami. Zadaniem gracza jest wybranie danych owoców i odkrycie dodatkowych wygranych.

Czy warto zagrać?

Fruit Mania to slot przeznaczony nie tylko dla doświadczonych graczy, ale szczególnie dla początkujących, którzy mogą na nim nauczyć się prawidłowej gry. Mimo niezbyt nowoczesnej grafiki oraz ścieżki dźwiękowej, warto sprawdzić jeden z najbardziej kultowych automatów na całym świecie. Grę za darmo można sprawdzić na naszej stronie.

Nowe Maszyny