Book of Ra

Dla wszystkich odkrywców mamy coś bardzo ciekawego, a jest to klasyka slotów o motywie starożytnych krain, czyli Book of Ra. Jest to maszyna hazardowe do gry, który znają wszyscy doświadczeni gracze. Slot powstał już w 2005 roku i od tamtego momentu jego popularność wciąż rosła. Obecnie jest on uznawany za klasykę slotów, jednoręki bandyta, który musi być zagrany przez każdego gracza. Nasza strona daje graczom taką szansę i udostępnia Book of Ra w wersji demo, zupełnie za darmo.

Book of Ra
Book of Ra

Book of Ra – zanurz się w atmosferę Starożytnego Egiptu

Motyw starożytnego Egiptu został przedstawiony w Book of Ra bardzo ciekawie i jednocześnie subtelnie. Producent Book of Ra, czyli Green Tube, postarał się na miarę tamtych czasów, aby slot prezentował się dobrze. Dziś możemy powiedzieć, że grafika oraz ścieżka muzyczna jest już niemodna, ale wielu graczy decyduje się na grę online z sentymentu, do jednego z pierwszych jednorękich bandytów, w jaki mogli pograć.

Book of Ra automat – jak wygląda?

Book of Ra to slot z siatką o wyglądzie 5 x 3. Jest to dość klasyczna siatka, do której gracze są w większości przyzwyczajeni. Linii wygrywających w slocie jest 9. Nawigacja po slocie nie jest skomplikowana, ponieważ dane przyciski znajdują się w widocznych miejscach. Dodatkowo są one zaznaczone wyraźnymi kolorami, jak start na czerwono i funkcja Auto Play na zielono. Oba znajdują się po prawej stronie i oba mogą rozpocząć rundę.

Zaraz obok nich znajdują się przyciski, które mogą zmienić zakład oraz linie wygrywające. Następnie znajduje się okienko, w którym widać każdą ostatnią wygraną gracza. Ważnym okienkiem jest również Balance, które informuje, ile jeszcze pieniędzy możesz poświęcić na grę. Jeśli jesteś początkującym graczem, to z pewnością chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów na temat gry. Wszystko jest wytłumaczone i pojawia się po wybraniu znaku zapytania. Prześledź wszystkie informacje, a następnie możesz zabrać się do gry Book of Ra.

Jak wygrać w Book of Ra?

Wielu graczy uważa, że na początku wygrane pojawiają się bardzo rzadko w Book of Ra. Nie rezygnuj więc na samym początku swojej podróży. Najlepiej być wytrwałym, ponieważ zwycięski spin może pojawić się już za chwilę. Pamiętaj, że grasz o 50,000 monet, więc jest o co walczyć. Symbole gry, to jej najważniejszy element, powinieneś więc wiedzieć, że:

  • Odkrywca to najwyżej punktowany symbol w grze. To za niego można zdobyć 5000 monet. Za dwóch odkrywców można liczyć na 10 monet.
  • 10, Q i J to z kolei najniżej punktowane symbole. Za nie można maksymalnie zdobyć 100 monet.
  • A i K to symbole, które gwarantują 5 monet za 2 z nich oraz 150 za 5.
  • Skarabeusz i posąg Ra to symbole, które po wylosowaniu dadzą graczowi 750 monet.
  • Faraon ukrywa w zanadrzu aż 2,000 monet.

Głównym symbolem jest również tytułowa księga Ra, która w tym wypadku jest symbolem Wild. Oznacza to, że zastępuje każdy inny symbol. Ma ona jeszcze jedną rolę.

Bonusy Book of Ra

Book of Ra ma kilka bonusów. Jeden z nich uruchamia się dzięki wspomnianej już księdze Ra. Pojawienie się na ekranie trzech ksiąg skutkuje wygraniem 10 darmowych spinów. Na początku rundy zostaje również losowany rozszerzający się symbol, który po pojawieniu się będzie pokrywać większą część ekranu. Wygranie w takim wypadku nie jest trudne. Gra online ma również funkcję Gamble, w której można grać o swoje wygrane oraz je podwajać. Wystarczy odgadnąć kolor kolejnej karty na ekranie. Warto wiedzieć, że jeśli jednak gracz nie zgadnie, jego wygrana przepada.

Podsumowanie

Book of Ra to jedna z tych gier, którą po prostu trzeba spróbować. Klasyk ten znajduje się w naszej kolekcji, więc bez większego trudu możesz go uruchomić i spróbować swoich sił. Slot może wygląda już na dość niemodny, lecz jego mechanika wciąż działa bardzo poprawnie, a niektóre wygrane mogą zadziwić graczy. Ciekawy motyw wciąż przyciąga graczy, spróbuj i Ty, życzymy powodzenia.

Nowe Maszyny